Kurzy pro pedikérky

Základní informace ke kurzům

Na kurzech pracujeme pouze s materiálem, který je dermatologicky testován a schválen pro práci v kosmetických provozech (pokud je v rámci kurzu používán). Upřednostňujeme menší počet zájemkyň, jen tak se školitelka může všem dostatečně věnovat. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace kdykoliv po absolvování kurzu. Přímo na kurzu je možnost objednat si případný materiál k práci.

Cena kurzu zahrnuje teoretickou a praktickou část, seznámení s materiálem, spotřebovaný materiál, metodiku ošetření, resp. souhrn výuky v tištěné podobě i ukázku kalkulace celé procedury.

Základní informace ke kurzům

Na kurzech pracujeme pouze s materiálem, který je dermatologicky testován a schválen pro práci v kosmetických provozech. Upřednostňujeme menší počet zájemkyň, jen tak se školitelka může všem dostatečně věnovat. Samozřejmostí jsou bezplatné konzultace kdykoliv po absolvování kurzu. Přímo na kurzu je možnost objednat si materiál k práci.

Cena kurzu zahrnuje teoretickou a praktickou část, seznámení s materiálem, spotřebovaný materiál, metodiku ošetření, resp. souhrn výuky v tištěné podobě i ukázku kalkulace celé procedury. Absolventky rekvalifikačních kurzů v našem institutu mají na další kosmetické kurzy 10 % slevu.

Kurzy začínají v 9:00. Přesný konec kurzu je plně v kompetenci školitelky a je závislý na dovednosti účastnic a počtu přítomných.

Všechny kurzy je též možné po dohodě absolvovat individuálně ve Vámi dohodnutém termínu.

Všechny kurzy je též možné po dohodě absolvovat individuálně ve Vámi dohodnutém termínu.

25

let zkušeností

960

klientek za rok

6

kurzů za měsíc

10

přístrojů k zapůjčení

Zobrazit kategorie