Dekorativní líčení

Objednat
Cenaod 600 Kč

Nejen v běžném dni, ale hlavně při společenských událostech chce být žena krásnější a výraznější. Naše vizážistka Vás nalíčí vhodně jak podle nejnovějších trendů, ale zároveň s přihlédnutím k Vaší typologii a celkovému naturelu.

Pro líčení používáme dekorativní kosmetiku INGLOT, která je jedním z předních světových výrobců kosmetiky na trhu a která se podílí na všech hlavních beauty událostech po celém světě. V současné době má více jak 600 zastoupení v 70 zemích světa na 6 kontinentech. INGLOT úspěšně spojuje nejnovější vědecké technologie k vytvoření intenzivní a široké škály barev. Každý produkt obsahuje vysoce kvalitní ingredience za velmi dostupnou cenu. Všechny INGLOT produkty jsou vyrobeny v rámci Evropské Unie a 95 % celkové produkce je vyrobeno ve vlastních nejmodernějších zařízení Inglot. Neustále spolupracuje se světovými vizážisty a barevnými poradci, a přináší tak nejnovější barvy, textury a trendy na trh.

  Objednejte si proceduru
  Budete-li chtít vystavit na kurzovné fakturu, vyplňte své IČO.

  Absolvovala jste již některý z našich akreditovaných kurzů?  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Máte dotaz?

  Pokud máte dotaz ke kurzu či proceduře, nebo chcete objednat, využijte zavolejte napište.

  25

  let zkušeností

  960

  klientek za rok

  6

  kurzů za měsíc

  10

  přístrojů k zapůjčení