IPL

Objednat
Cenaod 500 Kč

IPL Adena je vysoce profesionální přístroj, který trvale odstraňuje chloupky, redukuje nadměrný pigment, zlepšuje stav aknózní pleti, snižuje počet červených žilek, fotorejuvenuje pleť. Jedná se o bezbolestnou proceduru spočívající v působení intezivního pulzního světla. Procedura je vhodná nejen pro ženy, ale je též hojně využívá muži.

V případě epilace (odstranění chloupků) aplikujeme proceduru zhruba 6x v rozmezí 3 až 6 týdnů. Je potřeba dodržet toto rozmezí z důvodu třífázového růstu chloupků. Nejedná se o 100 % metodu, avšak její úspěšnost je až 85 % (nejistota výsledku 15 % je u žen, které jsou hormonálně léčeny). Před zahájením této kůry je vždy důležitá konzultace, kde naše specialistky ověří, zda netrpíte nemocí, která by byla kontraindikací celého procesu.

Redukci nadměrného pigmetu potřebujeme nejčastěji v obličeji, zde dostačuje četnost ošetření 3x.

IPL je dobrým a bezbolestným řešením pro aknózní pleť, kdy dochází k zlepšení stavu pokožky. Výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Pulzní světlo v případě tohoto ošetření proniká až do hlubších vrstev epidermis a tam potlačuje vznik samotného zánětu.

Při redukci červených žilek dochází k navázání IPL světla na hemoglobin. Doporučujeme min. 3x návštěvu našeho institutu.

V rámci rejuvenace (omlazení pleti) pulzní světlo aktivuje tvorbu vazivových buněk, čímž se pleť vypne a získá mladistvý vzhled a pružnost.

Ceny závisí od rozsahu ošetřované partie a přesná částka bude sdělena před ošetřením.
Ceník naleznete v tomto odkazu.

  Objednejte si proceduru
  Budete-li chtít vystavit na kurzovné fakturu, vyplňte své IČO.

  Absolvovala jste již některý z našich akreditovaných kurzů?  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Máte dotaz?

  Pokud máte dotaz ke kurzu či proceduře, nebo chcete objednat, využijte zavolejte napište.

  25

  let zkušeností

  960

  klientek za rok

  6

  kurzů za měsíc

  10

  přístrojů k zapůjčení