Kosmetické ošetření

Objednat
Cena680 Kč / 980 Kč

Cílem naší profesionální kosmetické práce je, aby Vaše pleť byla zdravá a krásná. V našem institutu se Vám budeme věnovat s maximální možnou péčí a odborností. Udělám vše pro to, abyste se po návštěvě u nás cítili odpočatě a odcházeli s vědomím, že o Vaši pleť byla kvalitně ošetřena.

Kosmetické ošetření obličeje a krku nabízíme ve 3 variantách:

 • varianta základní zahrnující povrchové čištění, masáž obličeje, peeling, hloubkové čištění a masku,úpravu obočí (60 min.)
 • varianta intenzivní zahrnující povrchové čištění, masáž obličeje, peeling, hloubkové čištění a masku, úpravu obočí, zábal na ruce (90 min.)
 • varianta SPA zahrnující základní variantu za použití exkluzivních kosmetických produktů (70 min.)

Pro naši práci používáme pečlivě vybrané certifikované profesionální kosmetické produkty od předních kosmetických výrobců:

 • polský INGLOT (dekorativní kosmetika)
 • španělský STARPIL (depilační kosmetika)
 • italský KALENTIN (úprava obočí a řas)

Před samotným kosmetickým ošetřením Vám bude provedena odborná anamnéza pleti, abychom vybrali správné produkty a typ ošetření nejen u nás v kosmetickém institutu, ale i pro správnou domácí péči. Vzhledem k vysoké odbornosti a mnohaleté praxi jsem schopni Vám ošetřit i poradit s péči o velmi citlivou a problematickou pleť.

  Objednejte si proceduru
  Budete-li chtít vystavit na kurzovné fakturu, vyplňte své IČO.

  Absolvovala jste již některý z našich akreditovaných kurzů?  Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.

  Máte dotaz?

  Pokud máte dotaz ke kurzu či proceduře, nebo chcete objednat, využijte zavolejte napište.

  25

  let zkušeností

  960

  klientek za rok

  6

  kurzů za měsíc

  10

  přístrojů k zapůjčení